0

Big Mama vazhdon të mbetët këngëtare dhe moderatore shumë e dashur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama tani pasi bëri këtë ndryshim është edhe më aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE