0

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me vesje elegante për femra që e kanë quajtur ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja njihen për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Mirëpo, ato duket se i ndërrojnë ende rrobat e këtë e kanë dëshmuar me fotot që u publikojnë ku ato shihen të veshura njësoj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE