0

Besnik Qaka dhe Lolita janë shumë të dashur për publikun.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Besniku bashkë me Eni Koҫin.

Duket se Lolita nuk është aspak xheloze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE