0

Gresa vazhdon të jetë shumë e përfolur në media.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se është nisur për një aheng dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE