0

Xhensila dhe Besi ‘arratisen’ në këtë vend për pushime.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur që këto ditë t’i shijojnë disa ditë pushimi.

Çifti kanë udhëtuar drejt Turqisë, teksa në rrjete sociale sollën disa imazhe nga rruga për në atë destinacion.

Së fundi, ishte Xhensila ajo e cila publikoi një foto, në të cilën shfaq pamjen mahnitëse të Stambollit.

Mëngjesin e kësaj dite, çifti e kishin filluar me disa video në veturë, ku shfaqen duke kënduar këngë popullore.

Dyshja janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

SHPËRNDAJE