0

Nusja e Milotit meraklike e veshjeve të arit.

Belkiz Kera mbetët një fytyrë e dalluar me pozat që publikon.

Në çdo stil ajo shkëlqen me përkushtimin që ka ndan vetës, shkruan Kosovarja.

Pasi që tërheqë vëmendje të madhe, nuk mungon me imazhe të shumta në rrjete sociale.

Këtë herë, e veshur në mintan të arit dhe me një rregullim perfekt ajo rrezon me kombinimin që ka bërë.

Me këto imazhe, lirshëm mund të themi që në ketë drejtim nusja e Milotit është femra më e dalluar në mediat rozë.

SHPËRNDAJE