0

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, shkruan ORAvip.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi të bashkëshortit dhe djalit të saj.

Kjo është me të vërtetë një foto shumë e bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE