0

Elita dhe Gjiko para pak më shumë se një muaj u bënë prindër të një djali.

Ata e pagëzuan djalin e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E ky emër duket se ka hapur vend për ironizim dhe shaka nga ana e publikut.

Në një koment që dikush ia ka bërë në Instagram Elitës, ajo ia ka kthyer me të keq atij që ka bërë shaka me emrin e djalit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE