0

Është bërë baba ish-bashkëshorti i Atifete Jahjagës, kjo është fotoja e vajzës.

Ish-bashkëshorti i Presidentes Jahjaga është bërë baba për herë të parë.

Astrit Kuçi, i cili kishte qenë i martuar me Atifete Jahjagën gjatë kohës kur ajo ishte Presidente e Kosovës, tani është bërë baba.

Bashkëshortja e tij, Donika Selimi ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Astriti ka një muaj që është bërë baba për herë të parë.


Ai dhe Donika janë martuar në gusht të vitit të kaluar në një ceremoni private mes miqve dhe familjarëve të ngushtë, ndërsa janë lidhur pak pas ndarjes aë Astritit me Jahjagën.

SHPËRNDAJE