0

Motrat Mustafa po e shijojnë suksesin e këngës së tyre të re.

Ishte kënga ‘Qika e nanës’ ajo që i bëri bashkë tetë Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Ato sot janë bërë të gjitha bashkë dhe Lulja ka publikuar një foto.

E të gjitha së bashku atop o duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE