0

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur nga Gjakova e që për publikun u bë e njohur që në daljen e saj të parë.

Ajo tani është bërë një këngëtare shumë aktive sidomos në mbrëmje dhe koncerte duke ndryshuar kështu stil e duke u përkushtuar më shumë në muzikën popullore, përcjell ORAinfo.

Yllka është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të jetës së saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën bën dallimin e saj të pamjes që ka tash dhe atë të para shumë vitesh. Madje edhe si shaka thotë se ka bërë operacione plastike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE