0

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon se ka rregulluar thonjët./ORAvip/

SHPËRNDAJE