0

Tayna është këngëtarja e muzikës rap e që në publik u bë e njohur në public për një kohë shumë të shkurtër.

Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e çdo ditë bën postime të ndryshme.

Tayna se fundmi ka publikuar një foto super joshëse nga vaska.

E veshur në mënyrë tërheqëse dhe në njëren dorë e mban një shampanjë, ndërsa në dorën tjetër është duke e mbajtur telefonin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE