0

Shkurta vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si një grua shumë elegante, shkruan ORAinfo.

Edhe Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar Nexhmije Pagarushën për ditëlindje.

“Sot festojmë per Ty. Nje artiste qe rralle na e fal Zoti. Uroj qe ta festojme edhe 100 vjetorin e ditelindjes Tende sebashku.”- ka shkruar Shkurta në postimin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE