0

Ryva vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ndonëse u bë e njohur si aktore, ajo vazhdoi karrierën si këngëtare shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ryva përveç me profesionin e saj, komentohet shumë sidomos për jetën private.

Ajo nuk heziton ta ekspozojë jetën e saj në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje sportive dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE