0

Reja e Meritës befason me veshje sportive.

Ja si duket reja e Meritës në veshje sportive.

Egzona Muqiqi është reja e hasretit e Merita e Nysret Muqiqi e cila ka arritur të ketë famë të madhe që kur u martua me Albatritin.

Bukuroshja veçohet si një nga rejat më me stil dhe bukuri natyrale, ku gjithmonë kujdeset të shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan Kosovarja.

Nga ajo shohim kombinime tejet të bukura në veshje, ku asnjëherë nuk e tepron me ekspozime apo provokime.

Në këtë ditë vikendi ajo ndau një selfie në veturë ku merr vëmendje thjeshtësia e saj dhe bukuria që e shfaq edhe kur është në veshje sportive.

SHPËRNDAJE