0

Fiona Gllavica është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur për rolin e saj si ‘Pajtesa’, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto me burrin, vjehrrën dhe kunatën e saj nga seriali.

Pajtesa në foton në fjalë ka veshur një fustan mjaftë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE