0

Me çka po merret nusja e Goldit pasi lindi djalin?

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E pas lindjes ajo nuk po mungon me postime në rrjete sociale, ku sot ka ndarë një foto të disa viteve më parë.

SHPËRNDAJE