0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Krahas kësaj ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo sapo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rroba si të ushtrisë. Për çka po bëhet gati Nora Istrefi? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE