0

Naim Abazi i thotë Mihrijes: Nuk të dua me pizhame në krevat.

Naim Abazi është përballur me disa pyetje nga bashkëshortja e tij Mihrije Braha.

Dy emrat e njohur shqiptar, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, janë shumë të dashur për publikun shqiptar.

Ata gjithmonë janë treguar të hapur për tu përgjigjur në pyetjet që u drejtohen e edhe së fundmi kanë vepruar njësoj.

Njësoj kanë vepruar edhe së fundmi, madje publikisht përballë njëri-tjetrit para kamerave.

Në ‘AftërParty” te Luana Vjollca, Naimi iu përgjigj pyetjeve të bashkëshortes së tij. I pyetur nëse do donte që ta shihte atë në krevat ‘nudo’ apo me pizhame, këngëtari dha përgjigjen e prerë.

“Ti e di se pizhamet nuk i dua”, u shpreh ai duke ngjallur kështu shumë të qeshura mes çiftit.

SHPËRNDAJE