0

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

Mimoza tani shfaqet çdoherë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me fustan dhe zbulon më shumë se sa që duhet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE