0

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohur të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Fiona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto të jetës së saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar aq bukur dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim në serial./ORAinfo/

SHPËRNDAJE