0

Reperi i njohur Majk, edhe pse u përfol shumë këtë kohë në media e në publik, në lidhje me djalin dhe ish të dashurën e tij, sot ka vendosur ta bëjë një veprim shumë interesant për djalin e tij.

Para pak javësh në rrjete sociale Majk dhe nëna e djalit të tij, kanë pasur një ‘përplasje’ , ku reperi akuzoi Majlindën që nuk po e lë ta shohë djalin, përcjell ORAinfo.

Më vonë erdhi edhe reagimi i saj që e mohoi deklaratën e reperit dhe tha se është Majk ai që nuk ka dashur të jetë një baba shembullor.

E sot, Majk duket se ka vendosur t’ia kushtojë tërë kohën, djalit të tij.

Në një fotografi që ka postuar në rrjete sociale, shihet Roani I ulur në një veturë shumë të shtrenjtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE