0

Luljeta Përgjegjaj tani është një emër shumë i njohur dhe i përfolur në media e në publik.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Medës, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë e katër fëmijëve, Lulja nuk heziton të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje të shkurtër në ditë dimri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE