0

Besnik Qaka dhe Lolita u martuan vitin e kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolitaështë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës, të cilën shihet se i ka bërë një frizurë mjaftë interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE