0

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli, mbrëmë i dha fund beqarisë.

Dasma e saj madhështore u komentua shumë në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Ishte një dasëm madhështore e me shumë të ftuar, dhe vëmendjen më të madhe e mori padyshim, Gresa.

Në një nga momentet e dasmës, Gresa edhe ka vallëzuar para të gjithëve mbi tavolinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE