0

Gold Ag është këngëtari që rrëmbeu zemrat e publikut që në daljen e parë.

Jemi mësuar ta shohim atë duke i kënduar të gjitha çështjeve dhe probleme që e shqetëson shoqërinë tonë, përcjell ORAinfo.

Për këtë ai po vazhdon të jetë tejet i pëlqyer dhe i komentuar.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e tij.

Sot, ai ka publikuar një video ku shihet se po e dëgjon këngën e Motrave Mustafa.

E kjo do e befasojë publikun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE