0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta Ismajli është duke jetuar në Amerikë, dhe nga atje ajo publikon foto dhe video nga më të ndryshimet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në mënyrë shumë unike.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë stil. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE