0

Flori Mumajesi është një ndër kantautorët më të suksesshëm shqiptarë, dhe një ndër më të pëlqyerit.

Këngët e tij bëhen pothuajse të gjitha hite të padiskutuara dhe mbesin përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo.

Përveç muzikës, Flori komentohet shumë sidomos për jetën private, ku vitet e fundit është përfolur një afërsi e mundshme në mes tij dhe këngëtares
Elvana Gjata.

Mirëpo sot, Flori ka postuar një fotografi e që e ka hutuar publikun ku Flori si duket me shaka i ka shkruar mesazh ‘dashurie’ Bebe Rexhës, pasi këngëtarja së fundi ka deklaruar se don të martohet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE