0

Alban Mehmeti është i martuar me Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Po ashtu Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto me shoqen e saj ku shihet se ka dal e pagrimosur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE