0

Edhe pse e re në moshë, aktorja, Afra Saracoglu arriti të bëhet shumë e njohur.

Rolet e saj u pëlqyen shumë jo vetëm në publikun turk, por arritën edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ishte roli i ‘Exhes’ ai që e bëri tejet të pëlqyer.

E pas përfundimit të këtij seriali, ajo ka ndryshuar shumë, dhe së fundi ka publikuar disa foto ku ajo shihet kaçurrele dhe mezi njihet kështu./ORAinfo/

SHPËRNDAJE