0

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke ngrënë darkë. Edhe pse shtatzën dhe i duhet forcë, Elita ka zgjedhur qe sot ta mbaj shpritin vetëm me spageta. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE