0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E përmes një postimi sot, ajo ka treguar se i ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE