0

Linda Morina vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan dhe po bën simbolin e shqiponjës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE