0

Ariana Fejzullahu është tani një personazh shumë i përfolur në publik e media rozë.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë dhe më të popullarizuar në publik, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmijën e saj të katërt dhe nuk heziton të jetë shumë aktive gjatë kësaj kohe.

Ajo edhe gjatë kësaj kohe vazhdon të jetë shumë prezentet në rrejtet sociale ku bën postime nga me të ndryshimet.

Sot motra e saj e ka ditëlindjen, ndërsa Ariana e ka uruar atë me fjalët me të ëmbëla. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE