0

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Bleros.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero muaj me parë i kanë shijuar pushimet e mjaltit, ndërsa pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë.

E përveç si modele, Afrona duket se ka edhe nëj profesion tjetër.

Ajo në foton e fundit është shfaqur e veshur si motër medicionale. E veshur me mantil të bardhë, Afrona shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE