0

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve, që të dy nuk mungojnë me paraqitje bashkë në emisione të ndryshme.

E së fundi ata kanë qenë në një emision gatimi dhe të dy kamgë gatuar së bashku ushqime./ORAinfo/

SHPËRNDAJE