0

Engjëllusha dhe Gresa janë dy vajzat e Shyhrete Behlulit.

Ato janë shumë të njohura për publikun dhe tejet të përfolura sidomos për paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë tejet aktive në rrjete sociale ku publikojnë imazhe të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, Gresa ka postuar një foto ku shihet se kanë dalë në kohë të iftarin bashkë me shoqe e me këtë na tregojnë se nuk po agjërojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE