0

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku barku i saj duket shumë i fryrë.

A thua Qëndresa dhe Labi po bëhen prindër për herë të dytë!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE