0

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Pos për këngët, ajo është shumë e përfolur edhe për stilin e saj, shkruan ORAvip.

Bebe është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Bebe Rexha ka ngjyrosur flokët me ngjyrat e flamurit kuq e zi, duke u treguar kështu të gjithëve që është shqiptare./ORAvip/

SHPËRNDAJE