0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Me videon e fundit Bearti ka treguar se ata po realizojnë një fotosesion të ‘zjarrtë’./ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/tea-dhe-beartii-mp4″]

SHPËRNDAJE