0

Elita dhe Kaltrina janë shumë të dashura për publikun.

Të dyja tashmë janë bërë nëna dhe aktualisht po merren vetëm me fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Vlera Fetahu, poashtu moderatore është shoqja e tyre e ngushtë e cila sot ka ditëlindjen.

E të dyja e kanë uruar atë përmes Instagrami me epitetin e njëjtë “Shpirt i bukur”./ORAinfo/

SHPËRNDAJE