0

Gruaja e ish-kryeministrit Ramush Haradinajt tregohet e zonja edhe në kuzhinë.

Anita Muҫaj është emri i gazetares tejet të njohur kosovare.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAvip.

Anitën e gjejmë përherë shuë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se është tejet e zonja edhe në kuzhinë, e sot ka përgatitur pasta për familjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE