0

Fjolla e Albanit sjellë foto nga dhoma e gjumit.

Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit kosovar Alban Mehmetit.

Albani dhe Fjolla janë prindër të dy djemve, të cilët shpesh i shohim në rrjetet sociale të prindërve, shkruan Kosovarja.
Fjolla njihet edhe si një blogere e cila pëlqehet shumë për stilin e veshjes, duke u komentuar e komplimentuar çdo herë.

Ajo është mjaft aktive në instagram, ndaj për hirë të ndjekësve ndanë imazhe të ndryshme për çka edhe merrë vëmendje.

Së fundmi, ajo ka sjellë një foto nga dhoma e gjumit, ku po duket mjaft këndshëm.

SHPËRNDAJE