0

Në këtë gjendje ka mbetur barku i Sarës pas lindjes.

Sara tregon se si duket barku i saj disa muaj pas lindjes së Poemës.

Sara ka nisur punën për të hequr kilogramët e tepërt.

Përmes një bisede virtuale me ndjekësit disa kohë më parë, Sara tregoi se gjatë shtatzënisë kishte shtuar 23-24 kilogramë, shkruan lajmi net.

Siç duket ajo ka vendosur t`i humbasë kilogramët e fituar dhe menjëherë ka nisur nga puna për t’u rikthyer sërish në gjendjen fillestare.

Sara ka publikuar sot në Instagram pamje ku tregoi gjendjen momentale të barkut pasi ia kërkoi një ndjekëse.

SHPËRNDAJE