0

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka treguar vendi ne radhës ku po kalon pushimet.

Duket se Arianën nuk po e ndal as shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE