0

Vajza e Shkurte Fejzës, gresa sot po i jep fund beqarisë.

Gresa po kurorëzojnë me martesë lidhjen e tyre 10 vjeçare.

Gresa Behluli dhe Lulëzim Morina sapo janë futur në sallë tek të ftuarit, ku menjëherë kanë realizuar dhe vallëzimin e tyre të parë.E një moment mjaft prekës, ka qenë dhe ai kur babai puth Gresa Behlulin në ballë, ku këtë moment e ka ndarë me ndjekësit, motra e Gresës, Besiana.

Kujtojmë se në mesin e shumë fytyrave të njohura të ekranit, pjesë e kësaj dasme është bërë dhe kryeministri i vendit bashkë me bashkeshorten e tij, Anitën.Ndërsa do jenë emra të shumtë ata që do argëtojnë të ftuarit me këngë, por nuk do mungoj as zëri i Shkurte Fejzës, pasi kjo është një nga dëshirat e Gresës.

SHPËRNDAJE