0

Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve më të përfolur kosovarë.

Ai është shumë i komentuar si për këngët e tij ashtu edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Albatriti nuk mungon me postime të ndryshme të jetës së tij në rrjete sociale e sidomos në Instgram.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet ai dhe babai i tij të veshur në veshje kombëtare dhe me këtë Albatriti uron babain për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE