0

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij, Anita janë një çift tejet i komentuar në publik e media.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një vajë e dy djem, përcjell ORAinfo,

Sot, djali i tyre i madh ka shkuar në mbrëmjen e semimaturës e për këtë janë mbledhur e gjithë familja.

E në përcjellje të djalit të saj kanë ardhë edhe babai dhe vëllai i Anitës mirëpo kjo e ka emocionuar atë pasi i ka munguar shumë nëna./ORAinfo/

SHPËRNDAJE