0

Azra dhe Xhenk janë dy personazhet kryesore në serialit tejet të pëlqyer ‘Mos ma lësho dorën’.

Janë dy aktorët, Alina Boz dhe Alp Navruz ata i kanë sjellë në perfeksion këto dy rolë, përcjell ORAinfo.

Është pikërisht ky seria që po i bën ata të dy tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Mediat turke flasin se ata janë të lidhur edhe në realitet, e këtë e dëshmon kjo video kur Azra ia mbyll syte xhenkut kur ai shikon vajzat e tjera./ORAinfo/

SHPËRNDAJE